AZHAND REAL ESTATE

مشاوره سرمایه گذاری و خرید در ملک | پیش فروش املاک منطقه۲۲

امتیاز چیست؟!

با توجه به این که حجم عمده ساخت و ساز در منطقه ۲۲ توسط تعاونیها صورت می پذیرد، که عمدتا تعاونیها خاص دولتی و تعاونیهای شخصی می باشد. معمولا اعضای تعاونیهای یاد شده در بازار اقدام به فروش یا واگذاری حق عضویت خود به شخص دیگر که خریدار می باشد می نماید ، که از آن به عنوان امتیاز نام میبرند. به عبارت ساده تر یک عضو تعاونی حق عضویت خود و پولهای واریزی به تعاونی و مزایایی که تعاونی برای او به عنوان عضو خود در نظر گرفته را تحت عنوان امتیاز می فروشد و شخص خریدار پس از آن به جای فروشنده عضو تعاونی یا عضو پروژه محسوب می گردد.

سرمایه امن و پر سود

ملک همیشه یهترین گزینه برای سرمایه گذاری بوده و هست بهترین و مطمعن ترین سرمایه گذاری و پیشنهاد اکثریت ادم های موفق سرمایه گذاری در بخش مسکن بوده است. املاک منطقه ۲۲ و پیش فروش های آن همواره پرسود بوده است

منطقه۲۲

این منطقه بدون تردید بزرگترین و وسیعترین نمود های توسعه شهری متصل به تهران است. این منطقه با مساحتی بالغ بر ۱۰۰۰۰ هکتار، با هدف رفع کمبودهای خدماتی حوزه غرب تهران و نیز جابجایی بخشی از جمعیت ساکن در بافت های قدیمی تهران مرکزی و اسکان بخشی از جمعیت شهر تهران ایجاد شده است. منطقه ۲۲ دارای بالاترین و بیشترین سرانه کاربری فضای سبز و فضاهای خدماتی است. هم چنین حجم ترافیک و آلودگی هوا در این منطقه بسیار پایین است. ۲۶ درصد این منطقه را فضاهای سبز، به خود اختصاص داده اند. تراکم متوسط خانوار در این منطقه ۱۳۵ واحد در هکتار است. منطقه ۲۲ را به یکی از بهترین و ایده آل ترین مناطق تهران تبدیل نموده است.

فروش خانه های اکازیون

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اخبار مسکن
اخبار مسکن۴
بیشتر بخوانید
تعداد ثبت‌نام‌کنندگان در طرح نهضت ملی مسکن از ٢ میلیون نفر گذشت معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، از ثبت‌نام دو میلیون و ۳۱ هزار و ۷۸۳ نفر در سامانه طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
اخبار مسکن
اخبار مسکن۳
بیشتر بخوانید
اثر مذاکرات اخیر ۱+۴ بر بازار مسکن یک کارشناس بازار مسکن معتقد است: به نتیجه نرسیدن مذاکرات لغو تحریم‌ها در اول باعث اثرات افزایشی بر بازار ارز و به تبع آن سایر کالاها از جمله ملک می‌شود؛ البته آنطور نیست که مثل سال گذشته شاهد رشد سنگین قیمت مسکن باشیم.
اخبار مسکن
اخبار مسکن۲
بیشتر بخوانید
اسکان ۳۰ درصد جمعیت شهری در بافت‌های ناکارآمد معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ۲۰ درصد ‌از محدوده‌های شهری را بافت‌های فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی اشغال کرده است و به‌طور متوسط ۳۰ درصد جمعیت شهری در بافت‌های ناکارآمد زندگی می‌کنند.
اخبار مسکن
اخبار مسکن۱
بیشتر بخوانید
بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری از دید مردم کجاست؟ مردم فعالیت در بازار زمین و مسکن را براساس نظرسنجی بهترین روش سرمایه‌گذاری می‌دانند.
قبل
بعدی

سرمایه گذاری در امتیاز های منطقه۲۲

یکی از مهمترین مناطقی که امروزه، بورس سرمایه گذاری های سرمایه گذاران کوچک و بزرگ شده است، منطقه ۲۲ شهرداری تهران می باشد که آینده نگران و کارشناسان بخش مسکن، موقعیت بسیار سودآور آن را در آینده ای نزدیک به خوبی از هم اکنون پیش بینی کرده و اقدام به خرید واحدهای مسکونی و سرمایه گذاری در املاک منطقه ۲۲ شده اند.

با ما در ارتباط باشید

املاک آژند (NEST HOME)در خدمات رسانی به سرمایه گذاران و خریداران املاک بهترین مشاوره و خدمات رسانی را انجام میدهد(املاک منطقه ۲۲)

کلیه حقوق مربوط به املاک آژند(AZHAND) میباشد